Darbības virzieni

d15d63858433198fa60fad3a1c024c38b29d3b489ddef6e575pimgpsh_fullsize_distr

Liellopu un jēru iepirkšana

“Cēsu gaļas kombināts” visā Latvijas teritorijā iepērk liellopus un jērus gan dzīvsvarā, gan kautsvarā. Nodrošina operatīvu liellopu savākšanu. Automašīnās ir uzstādīti elektroniskie svari. Klientiem tiek izsūtītas kaušanas atskaites par iznākumiem, samaksa par lopiem tiek veikta gan skaidrā naudā, gan arī ar pārskaitījumu, tiek veiktas arī piemaksas par apjomu un par bioloģiski audzētiem liellopiem. Klienti ir mūsu prioritāte un tāpēc katram tiek nodrošināta individuāla pieeja.

Liellopu un jēru kaušana

“Cēsu gaļas kombināts” kautuve ir viena no modernākajām Latvijā. Kautuvē lopi tiek kauti savam patēriņam, kā arī tiek sniegti kaušanas pakalpojumi. Tiek nodrošināta pilnībā elektroniska kaušanas uzskaites sistēma. Dzīvnieku kaušana notiek saskaņā ar Halal gaļas ieguves metodi, atbilstoši dzīvnieku aizsardzības prasībām (skatīt ENG šeit: http://halalfoodauthority.com/definition-of-halal/)

beef-meet

Liellopu un jēru gaļas sadale

Sadarbības partneriem gaļas produkciju piedāvājam gan kautķermeņos, gan nodrošinām atkaulotu un sadalītu gaļu vakuuma iepakojumos.

box

Subproduktu ieguve

deer

Medījumu apstrāde

Uzņēmums nodrošina medījuma dīrāšanas, atkaulošanas un sadales pakalpojumus.

packing

Gaļas un subproduktu pakošana, gaļas uzglabāšana

truck

Produkcijas realizācija

Procentuāli lielākā daļa “Cēsu gaļas kombināts” produkcijas tiek eksportēta uz ārvalstīm, taču arī vietējā tirgū mūsu produkcija gūst arvien lielāku atzinību un vietējiem iedzīvotājiem sāk veidoties lielopa gaļas ēšanas tradīcijas.

X